تازه های دنیای تکنولوژی

کمپین اینستاگرامی از نایک Nike Instaposters

1394/06/11

این‌روزها همه برندها در حال فعالیت روی اینستاگرام هستند و این موج همچنان ادامه دارد. در جدیدترین کمپین اینستاگرامی که توسط نایک در روسیه برگزار شد یک ایده خلاقانه از عکس‌های منتشر شده توسط کاربران خانم اجرایی شده است.

ادامه مطلب

در بازاریابی محتوا ، داستان همه‌چیز است Content Marketing

1394/06/09

در همایش بازاریابی محتوا که در سال ۲۰۱۴ برگزار شد بخشی از مراسم بر عهده بازیگر مشهور کوین اسپیسی بود که با سخنرانی خود حاضرین مراسم را به شوق آورد

ادامه مطلب

کدام مرکز خرید تهران را برای خرید ترجیح می دهید؟

1394/06/08

در نظرسنجی انجام شده توسط وب‌سایت خبری ویوان‌نیوز مراکز خرید محبوب پایتخت مورد رای گیری قرار گرفت.

ادامه مطلب

وایرال مارکتینگ در فرودگاه توسط برند آبجو

1394/06/02

وایرال مارکتینگ در فرودگاه توسط برند آبجو

ادامه مطلب

کمپین بازاریابی فیلم را به حرکت در بیار از برند ریبوک Reebok

1394/06/02

کمپین بازاریابی فیلم را به حرکت در بیار از برند ریبوک Reebok ریبوک Reebok یک برند تولید کننده محصولات ورزشی است که در سال ۱۸۹۵ در انگلستان ایجاد شد.

ادامه مطلب

برنامه بازاریابی

1394/06/02

برای مشاوره بازاریابی به هر کسی مراجعه کنید در ابتدای کار حتما به شما می گوید: شما باید یک برنامه بازاریابی داشته باشید. ولی از بین افرادی که این قضیه را به شما گفته اند عده ی کمی به شما خواهد گفت دقیقا یک برنامه ی بازاریابی از چه چیزیهایی تشکیل شده است. طراحی یک برنامه ی بازاریابی برای تجارت شما چیز پیش پا افتاده ای نیست و وقت زیادی را صرف خواهد کرد.

ادامه مطلب

تبلیغات جنجالی بیک در روز زن

1394/06/02

تبلیغات جنجالی بیک در روز زن بار دیگر برند بیک با تبلیغات جنسیتی خشم بانوان جامعه را برانگیخت. برند فرانسوی بیک در پی روز جهانی زن اقدام به رونمایی از تبلیغی کرد که منجر به اعتراض خانم‌ها و مجبور به عذرخواهی و تغییر پیام کمپین تبلیغاتی خود در آفریقای جنوبی شد.

ادامه مطلب

تکنولوژی، حرفه بازاریابی را تغییر داده است Modern Marketer

1394/06/02

تکنولوژی، حرفه بازاریابی را تغییر داده است Modern Marketer شاید حدود ۵۰ سال قبل که تبلیغات به شیوه امروزی در خیابان مدیسون نیویورک به راه افتاد کمتر کسی پیش بینی میکرد که روزی بازاریابان به غیر از وجه هنری احتیاج به تخصص دیگری داشته باشند.

ادامه مطلب

تفاوت های خرید بین مردان و زنان Shopping Habits

1394/05/25

خرید کردن یکی از عادت‌های زنان است. البته مردان هم خرید را دوست دارند ولی نه به‌اندازه‌ی خانم‌ها. خرید کردن باعث شادی خانم‌ها می‌شود. یک تحقیق در این زمینه نشان داد که مردان آنچه را که نیاز دارند می‌خرند اما زنان آنچه را که دلشان می‌خواهد! پس مهم‌ترین تفاوت خرید بین مردان و زنان همین‌جاست که برای مردان خرید کردن یک هدف و برای زنان یک تفریح لذت‌بخش است.

ادامه مطلب

رازهای افزایش فروش از طریق وب

1394/02/10

دو راهکار اساسی برای افزایش فروش آنلاین شامل موارد زیر است: ۱. در نظر گرفتن پیوندهای دسترسی سریع برای وب‌سایتتان ۲. تبدیل بازدیدکنندگان وب‌سایت به خریداران واقعی

ادامه مطلب

ریسک در فروش

1394/02/10

ریسک خریدن، یک مانع ذهنی یا فیزیکی، واقعی یا خیالی است که باعث می‌شود فرد در مورد تصاحب چیزی تجدیدنظر کند یا دچار تردید شود. وظیفه ما، به عنوان فروشنده، این است که ریسک را شناسایی و حذف کنیم. جالب اینجاست که مشخص کردن ریسک از حذف آن سخت‌تر است.

ادامه مطلب