تازه های دنیای تکنولوژی

برند سازی اینترنتی

1394/07/13

کمی اجتماعی تر به برند سازی اینترنتی نگاه کنیم

ادامه مطلب

دورنمای برند سازی اینترنتی

1394/07/13

دورنمایی کلی از وب برندینگ یا دیجیتال برندینگ

ادامه مطلب

محتوای خوب مهمتر است یا لینک بیلدینگ

1394/07/13

یک قدم آنطرف تر از لینک ها، محتوا

ادامه مطلب

بر روی گوگل متمرکز نشوید

1394/07/13

بر روی گوگل متمرکز نشوید

ادامه مطلب

دیجیتال مارکتینگ چیست؟ Digital Marketing

1394/06/09

در دنیای امروز دیگر مردم وقتشان رو کمتر با خواندن روزنامه و دیدن تبلیغات تلویزیون سپری می‌کنند، بخش زیادی از زمان مشتریان شما پای کامپیوتر یا موبایل می‌گذرد که ما به آن‌ها میگویم رسانه‌های دیجیتال.

ادامه مطلب

دانلود کتاب چطور یک شرکت طراحی سایت را انتخاب کنیم؟

1394/05/25

به عنوان کسی که ۱۰ سال است در وب فارسی کار می کنم، مهمترین دغدغه ای که هر روز در چشم مشتریان می بینم، انتخاب یک گروه خوب برای طراحی وب سایتی است که آینده تجاری ایشان را تشکیل می دهد.

ادامه مطلب

تکاپوی برندهای شوینده برای کمپین روز مادر

1394/03/03

معمولاً برندها و شرکت‌های تولیدکننده و فروشندۀ محصولات شوینده و بهداشتی بعد از شرکت‌های غذایی جزوِ پرکارترین شرکت‌ها در زمینۀ تبلیغات هستند. سال ۱۳۹۳ نیز از این قاعد مستثنا نبوده و فعالیت این شرکت‌ها برای اولین مناسبت بعد از تبریک عید، پرداختن به مناسبت و گرامیداشت روز مادر است.

ادامه مطلب

تبلیغات ال جی و آمازون ، جذاب تر از اپل

1394/02/31

در آخرین مطالعات انجام‌شده توسط موسسۀ Ace Metrix در امریکا، نشان از آن دارد که علیرغم هزینه‌های حدوداً ۶۰۰ میلیون دلاری تبلیغات در شرکت اپل، جذابیت‌های تصویری و تاثیرگذاری تبلیغاتِ این برندِ لوکس با سرعت زیادی جایگاه خود را از دست داده‌است و با ۵ پله سقوط نسبت به سالِ ۲۰۱۲، رتبۀ اول را به شرکت آمازون و برند Kindle واگذار کرده است. در این بین بیشترین رشد متعلق به تبلیغات ال‌جی با ۱۰٫۲ درصد و گوشی‌های ویندوزی با ۴٫۹ درصد رشد می‌باشد.جالب اینجاست که شرکت آمازون (بزرگترین خرده فروش آنلاین در دنیا) تنها با صرف یک‌چهارم هزینه نسبت به هزینۀ تبلیغات در اپل توانسته با -۴٫۳ درصد نزول رتبۀ اول را کسب کند و به اعتقاد بسیاری از کارشناسان، آمازون این موفقیت را مدیونِ تبلیغات حول محورِ «کارایی» و «سادگی» در مورد برند کیندل است.

ادامه مطلب

تجارت صنعت اپلیکیشن از فیلم‌سازی هالیوود سبقت گرفت

1394/02/09

براساس آخرین گزارشی که توسط اپل منتشر شده است، فروشگاه اپ استور App store در سال ۲۰۱۴ در حدود ۱۰ میلیار دلار آمریکا بین توسعه‌دهندگان اپلیکیشن توزیع کرده است، بیشتر از مبلغی که از فروش بلیت فیلم‌های هالیوود در همان سال در آمریکا بدست آمده است!

ادامه مطلب