لوگوی شرکت برنامه نویسی آرتا

تاریخچه شرکت:

شرکت آرتا از سال 1387 درقزوین فعالیت خود را آغاز نموده است و در سال 1389 با مدیریت جدید و با عنایت به پتانسیل فوق العاده بالا در زمینه فعالیت های اصلی شرکت طراحی وب سایت و نرم افزارهای اداری با برنامه ریزی و سازماندهی مجدد سعی دارد بتواند بخش بسیار بزرگتری از بازار تخصصی طراحی وب سایت، طراحی پرتال و بهینه سازی وب سایت و بازاریابی اینترنتی را تصاحب کند.

فعالیت شرکت:

شرکت در حال حاضر داراي دو بخش نرم افزار و طراحی وب سایت مي باشد.

بخش وب :

سفارش هاي مشتريان در ارتباط با پورتال و وب سايت در بخش وب انجام مي پذيرد. با توجه به اينکه بستر آماده اي براي اجراي وب سايتها و پورتال ها در شرکت آرتا آماده شده است، اجراي سفارشات مشتريان در زمان بسيار کوتاه و با کيفيت بسيار بالايي قابل انجام است. همچنين نگهداري سرورها و مديريت دامنه ها نيز در اين بخش انجام مي پذيرد. در زير چندي از فعاليت هاي اين بخش آورده شده است .

بخش نرم افزار :

در بخش نرم افزار، نرم افزارهاي سفارش مشتري بر پايه تکنولوژي مايکروسافت طراحي و پياده سازي مي گردند. کليه مراحل مربوط به توليد نرم افزارهاي سفارش داده شده توسط مشتريان شامل برگزاري جلسات شناخت، آناليز سيستم، طراحي مدل مفهومي، طراحي پروتوتايپ و بانکهاي اطلاعاتي، پياده سازي و پشتيباني در اين بخش انجام مي پذيرد. همچنين با توجه به نياز مراکز پيشگيري و درمان سوء مصرف مواد به سيستمي جهت مديريت کليه فعاليتهاي مراکز، شرکت آرتا اقدام به توليد سيستم جامع مديريت مراکز پيشگيري و درمان سوء مصرف مواد که با نام اختصاري رها شناخته مي شود، نموده است. در زير چندي از فعاليت هاي اين بخش آورده شده است.

ارائه خدمات مشاوره در هریک از زمینه های فوق.

تمام پروژه های شرکت براساس نیاز مشتریان به گونه ای منحصر به فرد طراحی و تولید می گرددو این شرکت از انجام پروژه ها به شکل تکراری به شدت پرهیز می نماید.

لازم به ذکر است که در رزومه شخصی اعضای هیئت مدیره شرکت بیش از 100 عنوان پروژه بزرگ دولتی و شخصی در زمینه طراحی نرم افزارهای تحت وب و تحت ویندوز وجود دارد که از ذکر نام آنها خودداری شده است.